به گزارش مجله فیلم

گرتا گرویگ Greta Gerwig که سال گذشته با کارگردانی فیلم «لیدی برد» Lady Bird تحسین منتقدین و تماشاگران سینما را برانگیخت، قرار است فیلم «زنان کوچک» Little Women را با اقتباس از رمان کلاسیک مشهور، نوشته لوئیزا می الکات Louisa May Alcott برای کلمبیا پیکچرز Columbia Pictures بسازد.
دو بازیگر اصلی فیلم «لیدی برد»، یعنی سیرشا رونان Saoirse Ronan و تیموتی شلمی Timothee Chalamet هر دو قرار است در این فیلم نیز با گرویگ همکاری کنند. از دیگر بازیگرانی که زمزمه حضور آن‌ها در این اثر شنیده‌شده می‌توان به مریل استریپ Meryl Streep و اما استون Emma Stone اشاره کرد.«زنان کوچک» زندگی چند خواهر نوجوان را در سال‌های میانی قرن ۱۸ و هم‌زمان با جنگ‌های داخلی امریکا در ایالت ماساچوست دنبال می‌کند. پیش‌تر در سال ۱۹۹۴ اقتباس معروف دیگری از این رمان با بازی بازیگرانی چون وینونا رایدر Winona Ryder، کریستین بیل Christian Bale، سوزان ساراندون Susan Sarandon و کیرستن دانست Kirsten Dunst ساخته شد و موردتوجه قرار گرفت.
گرویگ ابتدا قرار بود به‌عنوان نویسنده با این پروژه همکاری کند، اما بعد از مدتی در سمت کارگردانی قرار گرفت. این اولین پروژه بزرگ استودیویی است که گرتا گرویگ کارگردانی می‌کند.
شما می‌توانید فیلم «لیدی برد»‌ به کارگردانی گرتا گرویگ که در سال ۲۰۱۸ نامزد اسکار بهترین فیلم نیز شده است را در نماوا تماشا کنید.

Post Views: 0منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

گرتا گرویگ فیلم «زنان کوچک» را کارگردانی می‌کند

مطالب دیگر