به گزارش مجله فیلم

کارگردانان فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» Avengers: Infinity War، جو و آنتونی روسو Joe and Antony Russo در حال آماده‌سازی پروژه‌ی جدیدی هستند. آن‌ها در کمپانی استودیو‌یشان ای‌جی‌بی‌او AGBO تهیه‌کنندگی درام آدم‌ربایی «داکا» Dhaka با بازی کریس همسورث Chris Hemsworth را برعهده‌گرفته‌اند.
این فیلم اولین تجربه‌ی کارگردانی سم هارگریو Sam Hargrave خواهد بود. هارگریو بیشتر حرفه‌ی کاری‌اش را به بدل‌کاری نقش‌های کریس ایوانز Chris Evans در فیلم‌های انتقام‌جویان پرداخته است. او هم‌چنین در تیم دوم کارگردانی second unit directing فیلم‌هایی مثل «جنگ ابدیت» و «بلوند اتمی» Atomic Blonde حضور داشته است.همسورث در این فیلم در نقش مردی جلوی دوربین خواهد رفت که برخلاف توانایی‌های فیزیکی‌اش، ازنظر احساسی بسیار ضعیف است. زمانی که مأموریت نجات دادن یک پسر هندی ربوده شده به او محول می‌شود، مجبور می‌شود با مشکلاتش کنار بیاید.
فیلم‌نامه‌ی این کار به قلم جو روسو نوشته شده است و او و برادرش پخش این فیلم را به نت‌فلیکس Netflix داده‌اند. هارگریو نیز به‌زودی فیلم‌برداری آن را در هند India و تایلند Thailand شروع خواهد کرد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جیمز وایت James White در سایت www.empireonline.com است.


Post Views:
0

منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

کریس همسورث در درام آدم‌ربایی Dhaka جلوی دوربین می‌رود

مطالب دیگر