به گزارش مجله فیلم

به‌زودی آمازون ما را با پیش‌درآمد «ارباب حلقه‌ها» به سرزمین میانه خواهد برد. هنوز جزئیاتی از این پروژه پرهزینه منتشر نشده است. آیا داستان خاستگاه گندالف Gandalf را خواهیم دید؟ آیا با یک کمدی دونفره با حضور گیملی Gimli و لگولاس Legolas روبرو می‌شویم؟ تمام پنج فصل این سریال به‌طور کامل داستان انت‌ها Ents را به تصویر می‌کشد؟ شایعاتی به گوش می‌رسد که احتمالاً بخشی از سری جدید مربوط به داستان اصلی است و داستان دیگر آن درباره شخصیت بزرگ سرزمین میانه یعنی آراگون خواهد بود.
سایت طرفداران «ارباب حلقه‌ها» در توییتر اعلام کرده که از قرار معلوم در اولین قسمت از مجموعه آمازون به شخصیت جوانی آراگورن پرداخته خواهد شد. این خبر این روزها سروصدای زیادی به پا کرده است. سایت طرفداران مدعی است که این خبر را از چندین منبع آمازون تائید کرده‌اند.
چنین داستانی راه جالبی برای شروع این مجموعه و پیشروی در افسانه‌ی جی. آر. آر. تالکین J.R.R. Tolkein به‌حساب می‌آید. اولین دلیل این است که شخصیت آراگورن با بازی ویگو مورتنسن Viggo Mortensen یکی از بهترین شخصیت‌ها در سه‌گانه پیتر جکسون Peter Jackson است، اگرچه عدم حضور مورتنسن در این سریال بسیار ناراحت‌کننده خواهد بود. علاوه بر این، رازهای نهفته زیادی در گذشته این شخصیت وجود دارد که پرداختن به آن‌ها جالب خواهد بود. باوجوداینکه در پایان «بازگشت پادشاه» Return of the King اصل و نسب پادشاه تاج‌گذاری شده‌ی گاندور و آرنور برای همیشه یک راز باقی ماند، حالا برای آمازون این شانس پیدا شده که شخصیت‌های متعدد جدیدی را در این سریال معرفی کند و احتمالاً دنباله‌های بیشتری در پی آن ساخته می‌شود.
گفته می‌شود این مجموعه پرهزینه که سفارش ساخت ۵ فصل را گرفته، بودجه‌ای میلیارد دلاری خواهد داشت که رکورد مجموعه «بازی تاج‌وتخت» Game of Thrones را نیز خواهد زد. هنوز خبر قطعی درباره حضور جکسون به‌عنوان کارگردان این مجموعه اعلام نشده، اما طبق برخی گزارش‌ها احتمال حضور او برای کارگردانی و نویسندگی این مجموعه وجود دارد. سخت است که مجموعه‌های بیشتری از «ارباب حلقه‌ها» را بدون حضور جکسون متصور شد، اما احتمالاً حضور یک کارگردان جدید نیز برای داستان اصلی این مجموعه مفید خواهد بود. درهرصورت، اگر داستان درباره آراگورن باشد، بهتر است عوامل سریال فکری برای حضور قطعی مورتنسن کنند.
این مقاله برگرفته از نوشته اولیور وایتنی Oliver Whitney در سایت screencrush است.

Post Views: 0منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

movie – Movie news – اخبار فیلم – عکس فیلم – سریال

مطالب دیگر

دسته‌ها: اخبار