به گزارش مجله فیلم

خواکین فینیکس Joaquin Phoenix که تابه‌حال ۳ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده، چندین بار در فیلم‌هایش با ظاهری متفاوت حضور داشته است. از نقش جانی کش Johnny Cash در «سربه‌راه باش» Walk the Line گرفته تا نقش حضرت مسیح که به‌تازگی در «مریم مجدلیه» Mary Magdalene ایفا کرده است. به نظر می‌رسد هیچ مرزی برای این بازیگر وجود ندارد. حالا فینیکس قرار است نقش جوکر یکی از شخصیت‌های شرور در دی‌سی کامیکس را ایفا کند.
قرار است فیلم‌برداری این فیلم پاییز امسال و در نیویورک انجام شود. درست چند هفته مانده به آغاز پروژه، فینیکس با ظاهری بسیار لاغر در خیابان دیده شده است. عکس منتشرشده از او در سایت Just Jared گمانه‌زنی‌ها برای ظاهر و تیپ او در این فیلم را تا حدی روشن کرده است. تابه‌حال همه بازیگرانی که کاراکتر جوکر را بازی کرده‌اند، ظاهر متفاوتی نسبت به بازیگر قبلی داشته‌اند.
قرار است تاد فلیپس Todd Phillips فیلم را کارگردانی کند و اسکات سیلور Scott Silver به همراه فیلیپس فیلم‌نامه را نوشته‌اند. مارتین اسکورسیزی Martin Scorsese یکی از تهیه‌کنندگان «جوکر» خواهد بود.
بازی در نقش جوکر، انتظارات طرفداران را بسیار بالا می‌برد؛ اما فینیکس به‌تازگی گفته بود که در برابر این نقش خونسرد و آرام است.
اکران این فیلم برای ۴ اکتبر سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است.
این مقاله برگرفته از نوشته سارا ال-محمود  Sarah El-Mahmoud در سایت cinemablend.com است.


Post Views:
488

منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

خواکین فینیکس برای فیلم Joker حسابی وزن کم کرده است

مطالب دیگر