به گزارش مجله فیلم

ستاره دزدان دریایی کارائیب پرده از مشکلات شخصی‌اش برداشت. جانی دپ درباره جدال با افسردگی پس از مسائلی که در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش او را به حس «بی‌ارزش» بودن رسانده صحبت کرد.
او در مصاحبه با رولینگ‌ استون گفت: «فکر می‌کنم تابه‌حال این‌قدر احساس درماندگی نکرده بودم. به خودم می‌گفتم «تو با چشمان باز به‌جایی می‌رسی و بعد با چشمان بسته آنجا را ترک می‌کنی.» نمی‌توانستم این درد را هر روز تحمل کنم.»
علاوه بر مشکلات جدا شدن از امبر هرد Amber Heard، دپ خود را در مخمصه‌ای قانونی با مدیران پیشینش دید که درنتیجه می‌توانست تمام شانس‌هایی که داشت را از بین ببرد.
او درباره نوشتن خاطرات روزانه زمانی که با گروهش، هالیوود ومپایرز Hollywood Vampires، در تور به سر می‌برد گفت: «من صبح خود را با نوشیدن الکل آغاز و شروع به نوشتن می‌کردم تا زمانی که چشمانم پر از اشک می‌شد و دیگر صفحه‌ها را نمی‌دیدم. من سعی داشتم بفهمم چه‌کاری انجام داده‌ام که مستحق این شرایط شده‌ام.

جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد

همیشه سعی داشتم با همه مهربان باشم. صداقت از هر چیزی برایم مهم‌تر است؛ و هنوز درگیر این افکار و مشکلات بودم.»
در اوایل سال جاری، پس از متهم شدن دپ به آزار همسر سابقش امبر هرد و واکنش شدید طرفدارانش، حضور او در نقش گلرت گریندل‌والد Gellert Grindelwald در «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد» The Crimes of Grindelwald، از طرف دیوید ییتس David Yates کارگردان و جی‌. کی. رولینگ JK Rowling نویسنده مجموعه موردحمایت قرار گرفت.
دپ اتهام آزار دادن امبر و خشونت خانگی را نپذیرفت و کمی بعد آن‌ها از هم جدا شدند. در فاصله بازی در فیلم‌ها، دپ بیشتر به تولید آثار موسیقی پرداخت. او با گروه استون تمپل پایلتس Stone Temple Pilots به روی صحنه رفت. به‌تازگی با اَبَرگروه خودش هالیوود ومپایرز که با آلیس کوپر Alice Cooper و جو پری Joe Perry آن را شکل داده، به اجرا پرداخته است.
این مقاله برگرفته از نوشته الیزابت آبری Elizabeth Aubrey در سایت nme.com است.

Post Views: 1منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

movie – Movie news – اخبار فیلم – عکس فیلم – سریال

مطالب دیگر

دسته‌ها: اخبار