به گزارش مجله فیلم

مایکل کین Michael Caine، گوگو امبتا-را Gugu Mbatha-Raw و بازیگر بریتانیایی، دیوید گیسی David Gyasi به آنجلینا جولی Angelina Jolie و دیوید اویلوو David Oyelowo، بازیگران فیلم درام Come Away، پیوستند.

برندا چپمن Brenda Chapman، کارگردان و نویسنده انیمیشن «دلیر» Brave کمپانی پیکسار، کارگردانی این فیلم را با فیلم‌نامه‌ای نوشته ماریسا کیت گودهیل Marissa Kate Goodhill، به عهده دارد. کمپانی‌ فرد فیلمز Fred Films و لیسا کان Leesa Kahn، جیمز اسپیرینگ James Spring، آندریا کیر Andrea Keir و اویلوو از کمپانی یورویا سکسون Yoruba Saxon، تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. مایکل منینگ Michael Manning تهیه‌کننده اختصاصی این پروژه است.
تهیه‌کنندگان تصمیم دارند فیلم‌برداری Come Away را در بریتانیا آغاز کنند و ادامه آن را در لس‌آنجلس در پاییز فیلم‌برداری کنند. آنجلینا جولی در حال حاضر در حال بازی در Maleficent 2 ساخته کمپانی دیزنی است. اویلوو را به‌زودی در دو فیلم ترسناک «فقط تو» Only You و فیلم درام علمی-تخیلی «هرج‌و‌مرج گام برمی‌دارد» Chaos Walking، خواهیم دید.
جولی و اویلوو در نقش والدین آن خواهر و برادری بازی می‌کنند که شخصیت‌های اصلی‌ فیلم‌های «آلیس در سرزمین عجایب» Alice in Wonderland و «پیتر پن» Peter Pan، بودند. وقتی برادر بزرگ آن‌ها در تصادفی کشته می‌شود، آن دو سعی می‌کنند والدینشان را از این غم دربیاورند و مجبور می‌شوند بین خانه و دنیای خیالی، یکی را انتخاب کنند.
هنوز مشخص نشده است که امبتا-را و گیسی در این فیلم در چه نقش‌هایی بازی خواهند کرد.
امپتا-را اخیراً در فیلم «چین‌خوردگی در زمان» A Wrinkle in Time ساخته کمپانی دیزنی، بازی کرده بود. گیسی به‌تازگی بازی در Maleficent 2 را به همراه جولی را به پایان رسانده است و به‌زودی شاهد بازی کین در «شاه دزدها» King of Thieves خواهیم بود.


Post Views:
159

منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

بازیگران جدید Come Away، فیلمی با حضور آنجلینا جولی

مطالب دیگر