به گزارش مجله فیلم

هم‌زمان با شروع فیلم‌برداری فیلم جدید کوئنتین تارانتینو Quentin Tarantino با عنوان «روزی روزگاری در هالیوود» Once Upon A Time In Hollywood، لئوناردو دی‌کاپریو Leonardo DiCaprio اولین تصویر این فیلم را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. این تصویر او را در کنار دیگر بازیگر اصلی این فیلم یعنی برد پیت Brad Pitt نشان می‌دهد که این عکس را در پایین مشاهده می‌کنید.
داستان فیلم در دهه ۶۰ میلادی و در بحبوحه تغییرات فرهنگی آن دوران در شهر لس‌آنجلس می‌گذرد و شخصیت‌های بسیاری را دنبال می‌کند. شخصیت اصلی و محوری این فیلم یک بازیگر سابق سریال وسترن با نام ریک دالتون (دی‌کاپریو) و بدلکار او کلیف بوث (برد پیت) است که هردو در تلاش برای باز کردن راه خود در هالیوود هستند و هم‌زمان؛ جنایات چارلز منسون Charles Manson و گروهش در لس‌آنجلس اتفاق میفتد. ارتباط ریک دالتون با منسون، قتل شارون تیت Sharon Tate (با بازی مارگو رابی Margot Robbie) همسر رومن پولانسکی است که در همسایگی دالتون زندگی می‌کند و توسط اعضای تیم منسون به قتل می‌رسد.
مانند اکثر فیلم‌های تارانتینو این فیلم نیز بازیگران معروف بسیاری دارد که از بین آن‌ها می‌توان به ال پاچینو Al Pacino، برت رینولدز Burt Reynolds، داکوتا فنینگ Dakota Fanning و امیل هرش Emile Hirsch اشاره کرد.

Post Views: 0منبع خبر

گرد آوری : مجله فیلم

movie – Movie news – اخبار فیلم – عکس فیلم – سریال

مطالب دیگر

دسته‌ها: اخبار