به گزارش مجله فیلم

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو گفتگو، گفتگوی سیاسی که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه گفتگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30روی آنتن می رود، گفت: این برنامه قصد دارد تا به بهانه برگزاری پنجمین نشست سران کشورهای حاشیه دریای خزر در کشور قزاقزستان، بیست و یکم مرداد به تحلیل چشم انداز نشست سران کشورهای حوزه دریای خزر و رژیم حقوقی خزر بپردازد.

وی در ادامه اظهار داشت: دکتر بهرام امیراحمدیان عضو هیئت علمی دانشگاه مطالعات جهان، پاک آیین سفیر اسبق ایران در جمهوری آذربایجان و میثم آرائی درون کلا کارشناس ارشد مؤسسه مطالعات اوراسیا مهمانان این برنامه هستند.

این تهیه کننده رادیو گفتگو همچنین خاطرنشان کرد: نگاهی اجمالی به مذاکرات 22 ساله رژیم حقوقی دریای خزر، دستاوردهای حقوقی و حوزه های موضوعی توافق شده در حوزه رژیم حقوقی خزر تاکنون، موارد اختلاف نظر در حوزه رژیم حقوقی خزر و علل عدم دستیابی به تفاهم کامل و موقعیت کنونی روابط ایران و روسیه و فرصت های جدید افزایش همگرایی و دستیابی به تفاهمات جدید برای رژیم حقوقی دریای خزر مهم ترین محورهای بحث و تبادل نظر در این برنامه خواهد بود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفتگو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

گرد آوری : مجله فیلم

چشم انداز نشست سران کشورهای حوزه دریای خزر

مطالب دیگر