به گزارش مجله فیلم

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «فصل لبخند» کاری از گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما است که امشب ساعت 23 به مناسبت عید سعید غدیر خم به روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه با اجرای دکتر مجید امامی به دو موضوع عرفان حضرت علی (ع) و دیدگاه امام علی (ع) در روابط فردی و اجتماعی می پردازد.

دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی و دکتر علیخانی به عنوان میهمان در این برنامه حضور خواهند داشت.

«فصل لبخند» به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی امشب از شبکه دانایی و خردورزی پخش می شود.

شایان ذکر شبکه چهار سیما ویژه برنامه زنده تلویزیونی«عقیق» و مستند «به سوی غدیر» ساخته مهدی عبادی را نیز ویژه این ایام به روی آنتن می برد.

برنامه زنده «عقیق» در روز عید غدیر از ساعت 9:45 دقیقه تا 18 عصر در چهار بخش مختلف به روی آنتن می رود. در این ویژه برنام که اجرای آن را محمد امرایی و احمد شفازاده برعهده دارند میهمانان مختلفی در استودیو پخش شبکه چهار حضور می یابند.

گروه تواشیح بین المللی غدیر تهران، اجرای زنده موسیقی توسط گروه موسیقی سنتی شور آفرینان و مهیار شادروان خواننده از جمله میهمانان این ویژه برنامه خواهند بود.همچنین استاد میرزاعلی مرشد زورخانه در برنامه به اجرای نقالی می پردازد.

مستند به سوی غدیر که امشب ساعت 24:30 پخش و روز بعد ساعت 16:30 بازپخش می شود، محل واقعه غدیر خم در مکه به نمایش در می آید.

گرد آوری : مجله فیلم

«فصل لبخند» شبکه چهار برای عید غدیر

مطالب دیگر