به گزارش مجله فیلم

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، شبکه چهار سیما در ماه رمضان امسال با برنامه «سی سریال» سریال‌های منتخب رمضانی تلویزیون از دهه ۸۰ تا امروز را مرور و به صورت منتخب 30سریال را در قالب فیلم سینمایی پخش و تحلیل می‌کند.

بنابراین گزارش، ششمین قسمت از این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی حسین مروی در روز سه شنبه اول خرداد ماه به روی آنتن می رود و در این قسمت مخاطبان شاهد پخش سینمایی «او یک فرشته بود» به کارگردانی بهروز افخمی و تحلیل این مجموعه تلویزیونی خواهند بود.

«اویک فرشته بود» جزو اولین سریالهای ماه رمضانی سیما بودکه به حوزه وحریم مسایل ماورایی می پرداخت ویکی ازآثارپربیننده وتاثیرگذاردر زمان پخش محسوب می شد که توانست الهام بخش برخی دیگر از سریال های ماه رمضان درسال های بعد باشد.

این فیلم داستان مردی به نام بهزاد با بازی زنده یاد حسن جوهرچی است که با زنی تصادف می کند و او را به خانه می آورد. به تدریج حرکات عجیبی از این زن که فرشته نام دارد، سر می زند و از سوی دیگر در قالب مردی به نام سرابی سعی در سردرگم کردن بهزاد دارد و …

مرحوم حسن جوهرچی، بهاره افشاری، مرتضی ضرابی، مریم کاویانی و ثریا قاسمی در این سریال ایفای نقش کرده اند.

برنامه سی سریال محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که عصرهای ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 17 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

گرد آوری : مجله فیلم

سریال ایرانی – ساعت چند – دانلود سریال – برنامه تلویزیونی – اخبار صدا و سیما

مطالب دیگر

دسته‌ها: صدا و سیما