به گزارش مجله فیلم

به گزارش خبرنگارمهر، استارت سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان امروز شنبه در پارک شانو این شهر زده شد و باز هم مانند دوره های گذشته موضوع اختصاص ردیف اعتباری برای  استمرار این جشنواره مطرح شد.

جشنواره تئاتر خیابانی مریوان از دوره هفتم آن تاکنون در سطح بین المللی و با حضور چندین گروه خارجی برگزار شده است و سال ها است مسئولان استانی  وشهرستانی و فعالان حوزه تئاتر خیابانی و حتی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین ردیف بودجه ملی برای این جشنواره شدند و مسئولان کشوری هم وعده تحقق آن را داده اند و هر سال این وعده تیتر اخبار اکثر رسانه های داخلی و خارجی شده است.

متاسفانه علی رغم وعده های داده شده هنوز هم این مهم تحقق نیافته است و  هر سال موضوع سخنرانی مسئولان در افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره می شود و امسال هم در افتتاحیه سیزدهمین دوره جشنواره فرماندار شهرستان مریوان این مسئله را مطرح کرد.

مشاور امور فرهنگی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور امروز شنبه در حاشیه سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: با همکاری وزارت ارشاد و سازمان برنامه و بودجه کشور می توان این ردیف اعتبار ملی را به این جشنواره اختصاص داد.

سید حجت مهدوی سعیدی عنوان کرد: طی دو روزی که در مریوان هستم مقدمات کار را فراهم خواهم کرد تا این برنامه که منجر به شادی و نشاط مردم ما خواهد شد دارای بودجه متناسب با خود باشد.

وی بیان کرد: بی شک یکی از برنامه های ما اختصاص این ردیف اعتباری خواهد بود و تمام تلاش خود را در این راستا بکار خواهیم گرفت.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://www.filme.ir

جشنواره تئاترخیابانی مریوان همچنان چشم انتظار ردیف اعتبار ملی است

روزنامه اقتصادی ، قیمت سکه ، قیمت ارز و یورو ، قیمت خودرو ، قیمت مسکن ، قیمت نفت ، قیمت شمش طلا ، سهام عدالت ، قیمت آهن ، قیمت موبایل ، قیمت دلار ، اقتصاد ایران ، اخبار بورس ، انواع بلیط ، اخبار الان پرسپولیس ، خبر های الان استقلال تهران ، اخبار بارسلونا ، بازی لیگ برتر ، فوتبال اسپانیا ، ورزش رزمی ، اخبار والیبال ، اخبار کشتی و وزنه برداری ، فوتبال ایران ، فوتبال خارجی ، عکس های بازیگران ، تئاتر ایرانی ، دانلود فیلم ، سریال ایرانی ، نازنین بیاتی ، بهاره افشاری ، نقد فیلم ،

مطالب دیگر