به گزارش مجله فیلم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر که تیر ماه ۹۷ را با اجرای ۵ نمایش در سالن های چهارسو، قشقایی، سایه و پلاتو اجرا آغاز کرده آمار تماشاگران هر نمایش را تا تاریخ ۸ تیر ماه جاری اعلام کرده است.

در سالن چهارسو نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی تا ۸ تیر ماه ۱۷ نوبت روی صحنه رفته است. برای این نمایش ۴۳۸ بلیت تمام بها، ۲۲۳ بلیت نیم بها، ۲۷۷ بلیت تخفیف دار و ۴۱۶ بلیت مهمان ارایه شده که در مجموع ۱۳۵۴ تماشاگر از آن دیدن کرده اند. برای این نمایش مبلغ ۲۳۱ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال در گیشه ثبت شده است. سالن چهارسو برای ۱۲۲ تماشاگر صندلی دارد.

در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر نیز که ۹۶ نفر گنجایش دارد نمایش «تو مشغول مردنت بودی» به کارگردانی مژگان خالقی روی صحنه است. این نمایش طی ۱۲ اجرایی که تا ۸ تیر ماه داشته ۱۱۴ بلیت تمام بها، ۲۱۲ بلیت نیم بها، ۸۵ بلیت تخفیف دار و ۲۴۵ بلیت مهمان ارایه کرده و در مجموع ۶۵۶ تماشاگر آن را دیده اند. برای این نمایش در گیشه مبلغ ۸۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

اما در سالن سایه این مجموعه ۲ نمایش در حال اجرا هستند که «تئاتر قجری» به کارگردانی داریوش رعیت طی ۱۵ اجرایی که پشت سر گذاشته ۴۲۹ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۹۳ بلیت تمام بها، ۳ بلیت نیم بها، ۲۰ بلیت تخفیف دار و ۳۱۳ بلیت مهمان ارایه شده که رقم گیشه ۳۳ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال رسیده است. نمایش «پلاس پلاس به توان دو» به کارگردانی سینا شفیعی دیگر نمایش سالن سایه است که تا ۸ تیر ماه ۱۴ نوبت روی صحنه رفته و ۳۸۷ تماشاگر داشته است. ۸۱ بلیت تمام بها، ۳ بلیت نیم بها، ۷۱ بلیت تخفیف دار و ۲۳۲ بلیت مهمان برای این نمایش ارایه شده و مبلغ ۴۱ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان در گیشه دارد. گنجایش سالن سایه ۷۲ صندلی است.

نمایش «پرتی» به کارگردانی بهار رضی زاده نیز که در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است طی ۵ اجرایی که تا پایان هفته گذشته داشته میزبان ۱۴۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۶ بلیت تمام بها، ۶۲ بلیت تخفیف دار و ۵۰ بلیت مهمان ارایه شده که رقم گیشه آن ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

آمار هفتگی تماشاخانه سنگلج نیز برای ۲ نمایش «نیرنگ اورنگ» و «عکس خانوادگی» اعلام شده است که رشد تماشاگران این ۲ نمایش را در هفته دوم اجرا نشان می دهد.

نمایش «نیرنگ اورنگ» به کارگردانی مرتضی برزگرزادگان در این هفته میزبان ۲۹۶ تماشاگر بوده که شامل ۱۰ بلیت تمام بها، ۷ بلیت نیم بها، ۵۷ بلیت تخفیف دار و ۲۲۲ بلیت مهمان بوده است. مبلغ ۱۴ میلیون و ۲۵ هزار ریال در گیشه برای این نمایش ثبت شده است.

نمایش «عکس خانوادگی» به کارگردانی رضا بهرامی نیز از ۳ تا ۸ تیر ماه میزبان ۱۵۶ تماشاگر بوده که ۷ بلیت تمام بها، ۶ بلیت نیم بها، ۵۸ بلیت تخفیف دار و ۸۵ بلیت مهمان را شامل می‌شود. گیشه هفته گذشته این نمایش ۱۳ میلیون و ۳۲۵ هزار ریال ثبت شده است.

تالار هنر تا زمان ارایه این گزارش، آمار هفتگی تماشاگران خود را به روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ارسال نکرده است.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://www.filme.ir

آمار هفتگی تماشاگران پنج سالن تئاتر اعلام شد

پریناز ، سک ، دختر ، ایران استایل ، زیرمیزی ، خبرساز ، خبر ، سیاسی ، خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، ویدئو ، آهنگ ، پرشین ادز ، آپلود ، تسمه نقاله ، مجله فیلم ، دانلود فیلم ، لایف استایل ، اخبار خودرو ، این استایل ، دنیای مد ، بورس ، بازار ، دانلود آهنگ ، آموزش آشپزی ، کوکینگ فود ، اسپورت نیوز ، روزنامه ورزشی ، فناوری ، تکنولوژی ، اخبار گردشگری ، مجله سفر ، اخبار پزشکی ، سلامت ، iran people ، Iran Tourism ، game news ، game review ، movie news ، movie reviews ، style ، celebrity

مطالب دیگر